Kupony do McDonald i inne zniżki i rabaty

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

Anna_M
Aktywista

Kupony do McDonald i inne zniżki i rabaty

Post autor: Anna_M » wt 03 sty, 2012 23:11

Zakładam nowy wątek, aby umieścić tu nietypowe informacje. Dzisiaj spędziłam cały dzień poza domem i popołudniu w drodze do lekarza zatrzymałam się w McDonaldzie, aby coś zjeść. Do zamówionego zestawu dostałam kartę z kuponami rabatowymi. Pomyślałam wtedy, że gdyby nie to, że poprzednio u tego lekarza czekałam 2 godziny i postanowiłam coś zjeść przed kolejnym czekaniem - nie wiedziałabym, że znowu jest jakaś akcja promocyjna. Postanowiałam się więc podzielić z wami tą informację - wiem, że niektórzy z forumowiczów korzystają z tej restauracji, to mogą skorzystać. A może Wy wiecie o jakiś promocjach, rabatach, które można uzyskać lub dostać? Proponuję wpisywać tutaj takie newsy. Samemu można wiele atrakcyjnych ofert przegapić, ale jeśli będziemy się takimi wiadomościami dzieliły - wszyscy zaoszczędzą!
Kupony do McDonalda wydawane są przy zamówieniu dowolnego zestawu. Jest to arkusz 16 kuponów zniżkowych, ważnych od 2 stycznia do 6 marca.
mama Sławka urodzonego 4 stycznia 2011 (F508del/G542X) i Aleksa urodzonego 9 sierpnia 2008 (zdrowy! :) )

coffeenka

Re: Kupony do McDonald i inne zniżki i rabaty

Post autor: coffeenka » wt 30 paź, 2012 10:36

Ja zawsze jeśli tylko trafię korzystam z kuponów rabatowych. Mc. Donalds dzięki tym kuponom ma darmową reklamę a klienci zniżki.

Awatar użytkownika
paatrycjawm

Post autor: paatrycjawm » sob 08 gru, 2012 14:42

Ja lubię takie akcje, są o wiele bardziej korzystne niż zwykłe reklamy. Nawet jestem w trakcie badań naukowych jak zniżki wpływają na studentów.

martaposty1

Post autor: martaposty1 » śr 03 lip, 2013 14:56

Ostatnia promocja z kuponami rabatowymi na butelkach Coca-Coli była przednia, co więcej przyczyniła się zapewne do znaczącego wzrostu zysków obydwu korporacji, a klientów też usatysfakcjonowały bony na butelkach. Szkoda tylko, że już się kończy (skończyła).

Ale czekamy co będzie następne ;)
Spójrz prawdzie w oczy i mów, że to kłamstwo...

Awatar użytkownika
Naldisz

Post autor: Naldisz » śr 03 lip, 2013 19:57

Podobno są aplikacje na smartfona z kuponami do Mac'a. Nie trzeba mieć fizycznie karteczki tylko jakiś kod.
Zajrzyj na http://www.polishdruk.pl/ To świetna stronka!

Drommar

Post autor: Drommar » pt 05 lip, 2013 12:21

Tak są takie aplikacje, nie tylko do Maca.

Sprinter

Post autor: Sprinter » pn 08 lip, 2013 22:46

A do czego jeszcze?

eva_nyss

Post autor: eva_nyss » czw 11 lip, 2013 08:45

W McDonaldzie spotkałam ostatnio akcję, która polegała na zbieraniu naklejek i przyklejaniu ich na odpowiednią planszę. Naklejki te otrzymywało się przy określonych zamówieniach, na niektórych plakiecikach były wygrane. Ja znalazłam u siebie kuponik na dodatkowe frytki ;)
Naj­gorzej jest, gdy smu­tek prze­bija się przez nasze oczy - wychodząc łza­mi, lecz w ogóle nie przy­nosząc ulgi... 

Miron

Post autor: Miron » sob 13 lip, 2013 13:45

taaak, ja ostatnio małego loda wygrałem :)
tylko, że rozdawanie tych naklejek już się skończyło, chyba na początku lipca jakoś... a do 20 lipca można wymienić zaległe kuponiki :)
szukasz okucia do szkła i daszków szklanych? sprawdź to!

kubarosolek

Post autor: kubarosolek » czw 25 lip, 2013 14:43

Teraz jak kupisz dużą Colę w sklepie to masz znizkę 10 zł na etykiecie przy zakupie jakiś zestawów.

solution

Post autor: solution » pn 29 lip, 2013 22:58

Tak była akcja z etykietami z coli ale my się niestety na nią nie załapaliśmy:)
Wraz z siostrzeńcem czekamy na kolejne promocje i akcje rabatowe. Tak jest najkorzystniej
Kraków Rehabilitacja - Twoje Centrum Rehabilitacji

Tinka07

Post autor: Tinka07 » czw 01 sie, 2013 19:37

W tym miesiącu fajna była oferta McDeal... napój, dwa hamburgery i frytki za dychę :) jak na McDonalds'a to na prawdę tanio

Kermit

Post autor: Kermit » pt 02 sie, 2013 10:40

A ten MC Deal już się skończył czy to dalej obowiązuje w MaCu?

Awatar użytkownika
Gosiks1

Post autor: Gosiks1 » czw 22 sie, 2013 12:23

Ja również czesto korzystam z takich kuponów zniżkowym. To bardzo dobra reklama a jednocześnie dobre pozyskiwanie nowych klientów.

ODPOWIEDZ