gdzie lepsza opika!!

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
ANNA KONOWADA
Aktywista
Kontakt:

Re: gdzie lepsza opika!!

Post autor: ANNA KONOWADA » śr 20 paź, 2010 15:41

Czy ktoś przebywał w Klinice Gastroenterologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie?
potrzebuję kilka informacji - proszę o kontakt: GG 5661042
Obrazek
WIKTORIA
Córeczko może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem....

mama_justysi

Re: gdzie lepsza opika!!

Post autor: mama_justysi » wt 07 gru, 2010 20:40

Do Ani 07081. Jakiś czas temu pytałaś się na forum o dobrego fizjoterapeute a ja napisałam że jeśli będe w Poznaniu to postaram się czegoś dowiedzieć. Dzis byłam umówiona z Panią doktor w poradni mukowiscydozy w Poznaniu.Niestety nie mogliśmy dziś stawić się do poradni i byłam zmuszona odmowić wizytę. Nie mogłam sie również zarejestrować telefonicznie ponieważ ciągle było zajęte.Napisałam e-maila i czekam za ustaleniem terminu.Jeśli tylko będe miała wyznaczoną następną wizytę to to myśle ze wtedy uda mi się czegoś dowiedzieć. Mam rodzinę w Poznaniu ale nie bardzo się orientują gdzie i kogo zapytac-więc zrobie to osobiści przy następnej wizycie..: ) . Pozdrawiam
Baśka
www.justyna.muko.med.pl

ODPOWIEDZ