prośba o pomoc i poradę

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
Awatar użytkownika
hubertus

prośba o pomoc i poradę

Post autor: hubertus » czw 10 kwie, 2014 20:29

Witam Państwa,
jestem organizatorem akcji, mającej za swój cel pomoc 8-letniemy chłopcu (sierocie) choremu na mukowiscydozę. Mam sponsora w postaci jednej fundacji, która zgodziła się zakupić specjalistyczny inhalator. W związku z tym mam do Państwa ogromna prośbę o pomoc w doborze odpowiedniego inhalatora. Sam czytałem w Internecie i mam na uwadze dwa modele: INHALATOR EFLOW RAPID Z KONTROLEREM EBASE oraz Inhalator Omron NE-U17. Chcemy zakupić profesjonalny inhalator do kwoty 4000 zł. Czy możecie mi Państwo pomóc?

Ponadto chcę chłopca wysłać na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny a sponsor, który pokryje koszty takiego turnusu pyta mnie jakie jest jego koszt i gdzie i przez kogo konkretnie są takie turnusy organizowane. Czy możecie mi Państwo pomóc i w tej kwestii i coś podpowiedzieć.

Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie

maga
Aktywista
Kontakt:

Re: prośba o pomoc i poradę

Post autor: maga » pn 14 kwie, 2014 20:15

Polecam inhalator aeroneb go, jest tańszy w utrzymaniu od eflowa a działa niemal identycznie. Wiem, używaliśmy obydwu. Nowym rodzicom będzie łatwiej go utrzymać.
Jeżeli zaś chodzi o inhalator pneumatyczny to tutaj lepiej wybierać pari boy, co do modelu się nie wypowiem, bo używamy tylko aeroneb.
Co do turnusu, to hmm poczekałabym aż się znajdzie rodzina. Myślę, że jeżeli myślimy o tym samym dziecku to jest realna szansa, ze do wakacji, chłopiec znajdzie dom. Koszt turnusu zależy od miejsca, ale trzeba liczyć ok. 2000zł od osoby.
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

Awatar użytkownika
stynka48
Aktywista
Kontakt:

Post autor: stynka48 » wt 06 maja, 2014 11:29

Witam czy ma może ktoś z Was emeila do dr.Pogorzelskiego.?i jeszcze jedną prośbę bym chciała zamieścić potrzebujemy 24 ampułki leku Tobranycyny.Jeśli któryś z Waszych znajomych lub znajomych znajomych miałby zbędne to prosimy o kontakt.Będziemy wdzięczni za pomoc.

agus
Aktywista

Post autor: agus » śr 07 maja, 2014 22:05

apogorzelski@ptwm.org.pl ja na ten adres pisze i z tego adresu dosc szybko mi doktor odpowiada :-D zreszta ten adres jest na stronie internetowej http://oddychaj.pl/ w zakładce zarząd pozdrawiam

ANKA

Post autor: ANKA » pn 19 maja, 2014 10:47

ja osobiście polecam e flow, aeroneb go używaliśmy jakiś czas, ale nie wiem czy pech czy co zacina nam się bardzo często. W ciągu jednego roku mieliśmy 5 sztuk

ODPOWIEDZ