Inhalator pilne

Jak się leczy chorobę, jakie leki w jaki sposób się podaje, jak powinno przebiegać leczenie. Zaznaczamy, że opisywane tu rzeczy nie są zaleceniami i aby je zastosować bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem.
Agnieszka33
Aktywista

Inhalator pilne

Post autor: Agnieszka33 » śr 23 kwie, 2014 09:11

Proszę doradzcie szybko jaki inhalator dla 5 latki, bo nasz Pari boy SX siadł i szybko musimy kupić. Myslimy o Aeroneb go, polecają Porta neb, jaki ze względu na wielkość cząsteczki kupić, pilne!

maga
Aktywista
Kontakt:

Re: Inhalator pilne

Post autor: maga » czw 24 kwie, 2014 07:57

To dwa zupełnie różne inhalatory.

Stacjonarny inhalator zawsze warto mieć na "w razie W", ale ja polecam dla 5 latki Aeronebgo. To inny komfort inhalacji. Można używać go do każdej inhalacji, noo może za wyjątkiem colistyny, bo szybko nebulizator pada. (stąd na wyposażeniu inhalator pneumatyczny - porta neb - super, ja mam clineb) Inhalatorów Pari nie lubię ;) bo jakość nie idzie tu w parze z ceną.
Dominika moje najukochańsze słoneczko :)

Obrazek

Agnieszka33
Aktywista

Re: Inhalator pilne

Post autor: Agnieszka33 » czw 24 kwie, 2014 09:02

Bardzo dziekuję i Pari więcej nie kupię, bo wężyki padają szybko a nebulizator raz na 5 mcy. Zamówiłam właśnie Aeroneb go a mamay w domu inhalator philipsa do pracy ciągłej stacjonarny to zostanie w razie potrzeby, pomyslę jeszcze o jakimś na spokojnie.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ