Księgowosc przez internet

Jak napisano wyżej <em>wolna wola</em>, czyli wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach, ale jednak dalej ma związek z głównym tematem czyli mukowiscydozą, jej leczeniem czy wykrywaniem, czy co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli.

Moderatorzy: Paweł, marcin ml

duff231

Księgowosc przez internet

Post autor: duff231 » pn 14 sty, 2019 09:36

Witam, myślę o małym biznesie związanym z kosmetykami. Szukam biura księgowego i narazie moim faworytem jest [url]https://wfirma.pl[/url] .
Moje pytanie jest takie, jakie macie doświadczenia odnośnie ksiegowosci online. A moze korzystacie z usług księgowej ?

Gigiia

Re: Księgowosc przez internet

Post autor: Gigiia » śr 06 lut, 2019 08:48

Do prowadzenie własnego biznesu nie ma konieczności zatrudnienia księgowych czy korzystania z płatnego biura rachunkowego. Niektóre sprawy można załatwić samemu bez wychodzenia z domu mając dobry program do wystawiania faktur. Powadzę zakład z manicure hybrydowym i w swojej działalności wykorzystuje program do faktur Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl. Jest to fajny program z wieloma przydatnymi funkcjami. Dla mnie najważniejsze jest to że szybko wystawiam dokumenty, bo kto z nas chce tracić czas na biurowe sprawy :)

ivol

Re: Księgowosc przez internet

Post autor: ivol » pt 29 lis, 2019 10:30

Do księgowości przydałoby się również odpowiednie oprogramowanie, które pomoże w prowadzeniu KPiR, ryczałtu, generowanie i wysyłce plików JPK i innych deklaracji do instytucji państwowych, a także ewidencji środków trwałych i pojazdów https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/

ODPOWIEDZ